czwartek, 22 marca 2018

"Spełnienia Marzeń!"

Sięgnęłam po tę książkę bo inna którą czytałam nieco mnie męczyła i ... I zmiana wyszła mi na dobre. Zachwyciłam się  a w dwa dni czytanie zakończyłam. Na początku pomyślałam "Ot nieco przewidywalne", ona po przejściach, on taki zdolny ale w depresji . Tylko mimo to, fabuła mnie wciągnęła i nie chciała puścić. Przewidywalne wątki nagle stały się zaskakujące oraz niespodziewane tak, że ciągle niecierpliwie zastanawiałam się co będzie dalej. Była chwila gdzie się wzruszyłam i to bardzo, była chwila gdy byłam podirytowana na główną bohaterkę ale z drugiej strony rozumiałam jej postępowanie.  Było napięcie, uśmiech...
Główni bohaterowie są jak znajomi z sąsiedztwa z którymi człowiek chciałby się czasami widywać. Pokazana jest świetnie natura ludzka. Nie zawsze miły człowiek jest miły a zły nie zawsze oznacza zły. Zmiany zachodzące w bohaterach opisane są ciekawie i tak "prawdziwie"  Czytało się lekko, bez zbędnych zawiłych opisów czy  nic nie wnoszących bzdur które potrafią zanudzić. Podoba mi się styl pisana autorki i chcę teraz bardzo przeczytać pozostałe jej pozycje. Mam nadzieję że ta jak ta przeczytana wciągną mnie w historię którą chce się szybko poznać do końca.
Jest to książka którą z chęcią zostawię w swojej biblioteczce. 
Jeśli ktoś chce poznać drogę do spełnienia marzeń Klaudii i Kamila to polecam z czystym sumieniem. Nie jest to recenzja a raczej jakaś moja opinia którą ktoś może przyjąć albo nie. 
Ukłon w stronę autorki za styl pisania, za pomysł i za brak zbędnego wydziwiania. 
 Jestem ciekawa kto czytał i co myśli o tej książce.  A może ktoś napisze mi coś  o innych tej autorki?

wydawnictwo Literackie

4 komentarze:

 1. Zaintrygowal mnie ten opis. Koniecznie muszę przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi całkiem sympatycznie, myślę, że jako lekka książka zdałaby u mnie swoje zadanie w nudny wieczór. Nic jeszcze nie czytałam tej pani.

  OdpowiedzUsuń
 3. Monika Stanisławska

  Mnie niestety książka nie zachwyciła

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę,że kolejna pozycja na listę DO PRZECZYTANIA

  OdpowiedzUsuń